Wczytuję dane...
Kod producenta: EFL1800EU
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Model RC na zdalne sterowanie z pionowym startem i lądowaniem X-VERT VTOL dla nieskończonej zabawy. Nie potrzeba żadnych złożonych mechanizmów, prostsze już to nie może być. Prostym przełączeniem przełącznika przejdzie z zawisu do poziomego lotu i odwrotnie. Latające skrzydło z dwoma silnikami i jednostką sterującą.

Niewiarygodne własności lotne zasadniczo rozróżniają X-VERT VTOL od pozostałych modeli latających. Stabilny zawis lub latanie jak zwykłym latającym skrzydłem i szybkim przejściem z zawisu do lotu w przód i odwrotnie umożliwia zaawansowana elektronika i przemyślana koncepcja modelu. Niskie obciążenie skrzydła i wydajna aerodynamika, która jest częścią projektu samolotu, grają wielką rolę przy lataniu, zwłaszcza w trybie samolotu. Można latać szybko lub powoli, wykonywać akrobację lub przejść do zawisu według uznania.

Jednostka sterująca z systemem SAFE (Sensor Assisted Flight Envelope) oraz ekskluzywnym oprogramowaniem lotu ma główny udział we własnościach lotnym modelu. X-VERT VTO ma niewiarygodną stabilność zarówno w zawisie, przy locie w przód, ale i przy przejściu między tymi trybami. Wykonywanie przejścia między zawisem a lotem jest tak samo proste jak przełączenie przełącznika. Jednostka sterująca samolotu automatycznie przełączy samolot z jednego do drugiego za pomocą technologii SAFE, i postara się oto, abyście mogli odpocząć i bawić się lataniem.

Tryby lotu:

 • Stabilny zawis - Ten tryb umożliwia start i lądowanie pionowo jako dron. Tak można latać również we wnętrzach. W tym trybie wsporniki na końcach skrzydła pozostają skierowane do ziemi, przy czym drążkami sterujecie ciąg, obrót i ruch na boki. Ciąg i kąt nachylenia są ograniczone, a technologia SAFE zapewnia, aby model pozostał stabilny, kiedykolwiek zwolnicie drążki.
 • Stabilny lot - Przy normalnym locie w przód model się steruje jako zwykły samolot, ale dzięki SAFE ograniczone jest nachylenie i poziom wznoszenia i opadania, także nowi piloci mogą sterować samolot bez przewracania na plecy lub utraty kontroli. Również wyrówna skrzydła do położenia poziomego, za każdym razem, kiedy będą uwolnione drążki.
 • Lot Akro z technologią AS3X® - W trybie lotu Akro model staje się pełnym akrobacyjnym latającym skrzydłem. Nie istnieją żadne limity kątów ani samopoziomowanie. Można wykonywać jakąkolwiek akrobację dodatkowo ze wsparciem różnicowości ciągu silników do sterowania wektorem ciągu, czym można osiągnąć interesujące efekty spirali. Wielkie stery umożliwiają wykonywanie ciasnych zakrętów, ciasnych pętli lub szybkich pętli. Dwa silniki trójfazowe mają znaczną nadwyżkę mocy i energii dla tych manewrów.

Dzięki wbudowanej technologii ASX3, model jest w stanie latać tak spokojnie, że łatwo sobie wyobrazić, że latacie większym modelem. AS3X automatycznie i natychmiastowo koryguje tor lotu, bez naruszenia działania sterowania lub zwrotności.

W zestawie znajdują się różne zastawy naklejek, więc model można przyozdobić według własnych upodobań i odróżnić się w locie od modeli swoich przyjaciół. Można wybrać np. motyw wojskowy z naklejkami z bombami i rakietami lub różne sportowe motywy z żywymi kolorami. Można wykonywać również kombinacje różnych typów.

Na model można zainstalować również Wasze ulubione oprzyrządowanie do latania FPV i doświadczyć nowy sposób latania.

Model jest wykonany z twardego, elastycznego i lekkiego materiału EPO. Na końcach skrzydła są plastykowe elementy stojaka, duże lotki sterują cyfrowe 4g serwa SA220, trójfazowe silniki 280 Brushless Outrunner 2600Kv mają przeciwbieżne śmigła 125x75mm, które są chronione plastykowymi ramkami. Jednostka sterująca ma zintegrowane regulatory i odbiornik, wersja RTF ma już zaprogramowany nadajnik Spektrum DXe. Zawiera akumulator LiPol 2S 7,4V 800mA, ładowarkę DC z balanserem oraz sieciową ładowarką.

 • Wielofunkcyjne własności multikoptera i sportowego modelu samolotu
 • Startuje i ląduje pionowo również w małych przestrzeniach
 • Latać może powoli lub szybko i wykonywać akrobację w trybie Akro
 • Można wystartować z ręki i lądować na brzuchu jako standardowe skrzydło
 • Prosty design i technologia SAFE umożliwia łatwe latanie z VTOL
 • Tryby Stability i Acro oferują szeroki zakres możliwości lotnych
 • Opcjonalna i opatentowana kamera FPV z serwem (sprzedawana oddzielnie)
 • Trójfazowe silniki 280BL są kompatybilne z akumulatorami LiPol 2S 450-800mAh
 • Znakomita szybkość i wydajność przy wznoszeniu
 • Lekki i ekstremalnie wytrzymały materiał EPO
 • Kolorowe naklejki z kilkoma różnymi ubarwieniami
 • Przygotowany do lotu w czasie kilku minut po otwarciu pudełka
 • Śmigło i rama ochronna łatwe w instalacji
 • Zawiera zaprogramowany nadajnik Spektrum DXe - nie wymaga żadnego ustawiania
 • Zawiera akumulator LiPol 2S 7.4V 800mAh, ładowarkę DC oraz zasilacz sieciowy

Parametry techniczne:
Materiał    EPO
Rozpiętość    504mm
Długość    264mm
Masa do lotu    182 - 200g
Powierzchnia nośna    7,8 dm²
Obciążenie powierzchni    25 g/dm²
Napęd elektro    2x silnik trójfazowy 280 2600 obr/min/V
Akumulator    Zalecany LiPol 7.4V 450 - 950mAh

Polecamy