Wczytuję dane...
Kod producenta: EFLU3350
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN

Zawartość zestawu

W zestawie kompletnie złożony mikro model RC samolotu na zdalne sterowanie P-51 Mustang z zainstalowanym silnikiem trójfazowym klasy 180, jednostką sterującą, odbiornikiem oraz serwami liniowymi.

Charakterystyka

Legendarny myśliwiec P-51 Mustang jako mikro model RC samolotu na zdalne sterowanie. Ultra Micro P-51 Mustang z technologią AS3X dla stabilizacji lotu jest przygotowany do lotu z zainstalowaną elektroniką oraz jednostką napędową z silnikiem trójfazowym. Szereg detali jak rysy panelu poszycia, karabiny, przeźroczysta kabina z pilotem, czterołopatowe śmigło z makietowym kołpakiem dosuwają realizm do doskonałości. Model może się pochlubić autentycznym ubarwieniem 20 Eskadry Myśliwskiej z drugiej wojny światowej.

Dzięki zintegrowanej technologii ASX3 model jest w stanie latać jak po sznurku, można więc łatwo sobie uświadomić, że lecicie z większym modelem. AS3X natychmiast automatycznie koryguje tor lotu, bez jakiejkolwiek zmiany funkcji sterowania lub zwrotności modelu! Mustang może startować i lądować z ziemi, dla kołowania posiada nawet sterowane koło ogonowe, ale dla zwiększenia realizmu lotu można podwozie zdemontować i startować z ręki a lądować do trawy.

Mustang jest w stanie wykonać wszystkie normalne figury bojowe a dzięki elektronice pokładowej z systemem trójosiowego żyroskopu MEMS, automatycznie stabilizuje lot za pomocą trzech szybkich serw liniowych, które zapewniają precyzyjne sterowanie. Odczucie z lotu z mikro Mustangiem jest podobne, jak przy lataniu z wiele większym modelem. Model je do dyspozycji w wersji Bind and Fly (sparuj i leć) a po wypakowaniu wystarczy uzupełnić nadajnik i akumulator napędowy (brak w zestawie), sparować nadajnik z odbiornikiem modelu.

Własności modelu RC samolotu UMX P-51 Mustang BL BNF Basic
  • Mocny silnik trójfazowy klasy 180 z wirującym kołnierzem
  • Sprawdzona stabilizacja lotu AS3X umożliwia spokojne latanie również przy wietrznej pogodzie
  • Przeźroczysta kabina z popiersiem pilota
  • Uzbrojenie, tłumiki oraz szczegóły łączeń paneli poszycia
  • Ubarwienie WWII 20 Eskadry Myśliwskiej USAAC
  • Precyzyjne serwa liniowe z długim skokiem
  • Proporcjonalne 4-kanałowe sterowanie
  • Podwozie ze sterowanym kołem ogonowym. Podwozie można łatwo demontować i wtedy można lądować do trawy.
  • Realistyczne 4-łopatowe śmigło

Polecamy zakup

Do uruchomienia potrzeba minimalnie nadajnik Spektrum z modulacją DSM2 lub DSMX oraz akumulator LiPol do modelu 7.4V o pojemności 250 - 300mAh. Zalecane akumulatory LiPol przedstawione są w zakładce: Zalecane akcesoria.

Parametry techn.

Rozpiętość 493mm
Długość 440mm
Masa do lotu 90g
Powierzchnia nośna 4,4dm²
Obciążenie powierzchni 20g/dm²
Napęd elektro Trójfazowy 180BL 3000Kv outrunner
Śmigło 4-łopatowe 4,5x3, kołpak 31mm
Akumulator LiPol 7.4 V 250 - 300mAh
Odbiornik 6 kanałowy mikro AS3X EFLU4864
Serwa lotek 2 szt SA2030LO
Nadajnik (zalecany) Lotniczy Spektrum 4+ kanałowy DSM2 lub DSMX

Polecamy