Wczytuję dane...
Kod producenta: RANGER-1400-RTF
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: volantex (tw)
Volantex RC RANGER 1400 1.4M FPV samolot ze zintegrowanym żyroskopem stabilizującym lot dla początkujących

Samolot w wersji RTF, model zawiera wszystkie elementy niezbędne do lotu takie jak silnik, regulator, serwa, akumulator, ładowarkę, nadajnik i odbiornik z wbudowanym żyroskopem. We własnym zakresie należy dokupić 4 paluszki AA do zasilenia nadajnika.

KLUCZOWE CECHY
Stabilniejszy lot dzięki wbudowanemu żyroskopowi
3 pozycyjny asystent lotu
Wytrzymała konstrukcja z pianki EPP
RTF gotowy do lotu

OPIS
Model RC RANGER 1400 RTF 2,4 GHZ bezszczotkowy , jest samolotem zaprojektowanym dla początkujących pilotów FPV. Szybka i bardzo łatwa bezproblemowa konfiguracja. FPV Ranger oferuje kilka cech które każdy pilot FPV oczekuje aby w jego modelu były dostępne.

Posiada większy oraz odporniejszy kadłub z tworzywa sztucznego EPO dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na wszelkiego rodzaju uderzenia. Większa przestrzeń wewnątrz kadłuba sprawia, że montaż elektroniki nie sprawia żadnego problemu.
Zdolność do przenoszenia większego ładunku oznacza, że można zamontować większe baterie mAh co sprawi, że twój lot FPV będzie ultra długi.
Wysokie podwozie wraz z kołami sprawia, że można bezpiecznie startować i lądować z ziemi. Nie trzeba już wypuszczać modelu ręcznie co jest bardzo niebezpieczne w przypadku działającego śmigła. Prosty montaż rożnych kamer GoPro pod dziobem, dzięki czemu uzyskasz maksymalnie stabilny obraz dla swoich długich lotów.
Super łatwy w konfiguracji, montaż bez kleju.
Prosty do transportu, składa się z 2 kawałków, kadłuba i skrzydeł, prosty i szybki w montażu / demontażu.
Nie należy zapominać o jego niesamowitych osiągach, długim locie i wytrzymałości co sprawia, że jest to idealny wybór dla każdego pilota.

SYSTEM ROZMIESZCZENIA FPV

Specjalna konstrukcja i optymalizacja na dalekie odległości FPV, dużo miejsca dla montażu wszelkiego rodzaju systemów oraz kamery które nie wymagają żadnych modyfikacji.

Łatwy montaż kamery FPV

Biorąc pod uwagę, że do profesjonalnego podróżowania FPV zwykle wymagana jest kamera HD lub inna FPV do transmisji wideo, model posiada bardzo wygodne, bezpieczne i dobre miejsce przeznaczone do montażu kamery FPV.

Bardzo duża przestrzeń dla dużych baterii

Bardzo ważny punkt, dzięki któremu możemy podróżować dalej, od pojemności akumulatora w dużym stopniu zależy dystans naszego samolotu. Dzięki naszej technologii unibody, mamy o wiele więcej miejsca niż inni innych maszynach. Możemy zamontować niemal dwukrotnie większą pojemność baterii niż standardowo, dodatkowo zostaje równie duża powierzchnia na osprzęt modelu oraz miejsce do schładzania baterii.

Wbudowany 6-osiowy żyroskop

Samolot posiada funkcję 3-poziomowego asystenta sterowania lotem (poziom początkujący z pełnym asystowaniem / średniozaawansowany z częściową asystą / ekspert w zakresie sterowania ręcznego) pomaga początkującym nauczyć się latać krok po kroku.W zestawie z aparaturą Exmitter EX5, ładowarką B3 PRO
2-3S LiPo / 0,8A oraz akumulatorem LiPo 2200 3S 11,1V 25C
 

Specyfikacja Techniczna
Specyfikacja techniczna i wykaz elementów dla poszczególnych wersji: KIT PNP RTF
Rozpiętość skrzydeł: 1380mm V V V
Całkowita długość: 940mm V V V
Masa własna: 950g V V V
Śmigło: 8040 Propeller V V V
Silnik: 2212/1400KV out runner brushless motor X V V
Regulator obrotów: Easy-Plug 30A brushless ESC X V V
Servo 9-gram Servo * 4pcs X V V
Zalecane zasilanie: 11.1V 2200mAh Li-Po X X V
Radio: 2.4Ghz 5-Channels X X V
Ładowarka: USB X X V
Lotki: Tak
Klapy: Nie
Zalecany minimalny wiek pilota: 14 lat
Poziom doświadczenia: Poczatkujący ~ Expert
Zalecane środowisko: Do użytku na zewnątrz
Czas złożenia: Poniżej 20 minut
Czy wymaga montażu: Tak


Opis oznaczeń: Posiada: V | Nie posiada:X

Polecamy