Wczytuję dane...
Kod producenta: HZ-AEROSC-MINI-RTF
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: Inny

Zawartość zestawu

W zestawie praktycznie złożony model RC samolotu dla początkujących Hobbyzone Mini AeroScout, nadajnik RC MLP4 2.4 GHz w model 2, akumulator napędowy LiPol 3.7V 800mAh, ładowarka USB akumulatora napędowego, 4 baterie AA do nadajnika. Wszystko potrzebne znajduje się w zestawie!

Charakterystyka

Nowość dla pragnących zapoznania się z lataniem modelami RC w rozsądnej cenie. Hobbyzobe Mini AeroScout o rozpiętości skrzydeł 77cm jest przeznaczony dla pierwszych prób. Koncepcja górnopłata, pchające śmigło oraz wytrzymaly materiał EPP minimalizuje ryzyko uszkodzenia modelu podczas pierwszych prób. Sterowany jest ster kierunku, wysokości i silnik - ten sposób sterowania jest idealny właśnie dla początkujących Wszystko potrzebne do użytkowania znajduje się w zestawie wraz z akumulatorem napędowym oraz ładowarką USB.

Za wyśmienitą cenę otrzymuje się model RC trenera, z którym można latać również na mniejszych przestrzeniach łąk i parków. Mini AeroScout jest lekkim modelem, dlatego należy nim latać w spokojnych warunkach bez wiatru i na obszarach, gdzie nie ma przeszkód (bez budynków). Początkujący powinni wybrać na pierwsze próby równą łąkę bez przeszkód. Model ma niewiarygodnie wytrzymałą konstrukcję z elastycznej i trwałej pianki EPP. Za względu na to, że ma pchające śmigło, ma zapewnioną ochronę śmigła, co czyni z niego jak dotąd najtrwalszy samolot od Hobbyzone! Skrzydło w prosty sposób przykręca się za pomocą jednej śruby, do montażu nie potrzeba żadnego kleju. Model jest kompletnie przygotowany do lotu Ready-To-Fly (RTF), zawiera nadajnik RC 2,4GHz, 4x baterie AA do nadajnika, akumulator napędowy oraz prostą ładowarkę USB. To oznacza, że nie potrzeba nic dokupować, wystarczy naładować akumulator, przykręcić skrzydło i można iść latać.

Mini AeroScout

Kluczowe własności modelu RC samolotu dla początkujących Mini AeroScout

 • Jest to pomniejszona wersja modelu RC HobbyZone AeroScout.
 • Szybki i łatwy montaż - nie potrzeba żadnych narzędzi, przygotowany do lotu w czasie kilku minut.
 • Zestaw zawiera wszystko co potrzebne, model jest praktycznie złożony, wystarczy zamocować skrzydło do kadłuba
 • Proporcjonalnie sterowane funkcje: kierunek, wysokość i silnik
 • Latać można przy bezwietrznej pogodzie na boiskach, dużych parkach, na łące itp.
 • Nadajnik w mode 2 w paśmie 2,4 GHz, dla niezawodnego sterowania bez zakłóceń
 • Mocny silnik szczotkowy dla długiego czasu lotu
 • Akumulatory LiPol Spektrum LiPol 3,7V 800mAh z ładowarką USB w zestawie
 • Lekka i niewiarygodnie trwała konstrukcja EPP
 • Pchające śmigło dla większego bezpieczeństwa i ochrony śmigła oraz silnika
 • Startować można z podwozia na gładkiej powierzchni ze sterowanym kółkiem ogonowym
 • Podczas latania na łące, można startować rzutem z ręki i lądować bez podwozia na brzuchu
 • Model jest w stanie wykonywać proste figury akrobacyjne

Uwaga: Nadajnik ani jednostka sterująca modelu Mini AeroScout nie są kompatybilne z modulacjami Spektrum DSM, DSM2 lub DSMX!

hobbyzone/HBZ5700_b01.jpg

Napęd pchający dla maksymalnej odporności na urządzenia

Model RC samolotu dla początkujących Mini AeroScout ma sprawdzoną koncepcję jednostki napędowej, która stosowana jest w modelach dla początkujących pilotów, Kiedy śmigło znajduje się w dziobie, podczas nieudanego lądowania dochodzi do uszkodzenia śmigła lub napędu. W wykonaniu pchającym śmigło znajduje się za skrzydłem nad kadłubem, uderzeniem nie może dojść do uszkodzenia napędu.

hobbyzone/HBZ5700_b02.jpg

Trwała konstrukcja z piankowego materiału EPP

Dzięki zastosowanemu materiałowi EPP oraz kompaktowej wielkości z niską masą, model RC samolotu Mini AeroScout jest bardzo odporny na uszkodzenia. W przypadku, kiedy dojdzie do awarii i uszkodzenia jakichkolwiek elementów modelu, przeważnie da się łatwo naprawić sklejeniem klejem cyjanoakrylowym lub epoksydowym. Jeśli dojdzie do takiego uszkodzenia, którego nie można naprawić, jest do dyspozycji cały szereg części zamiennych.

hobbyzone/HBZ5700_b03.jpg

Łatwy montaż

Mini AeroScout jest fabrycznie dostarczany z zainstalowanym napędem i elektroniką. Wystarczy tylko do kadłuba przymocować skrzydło za pomocą jednej śruby i model jest gotowy do lotu. Do złożenia nie są wymagane żadne kleje lub specjalne narzędzia. Do lotu model będzie gotowy w czasie krótszym niż, niż potrzeba na naładowanie akumulatora!

hobbyzone/HBZ5700_b04.jpg

Opcjonalne podwozie do lądowania na twardych powierzchniach

Model może startować rzutem z ręki i lądować na trawie. Opcjonalnie można modelem startować tak, jak prawdziwym tak samolotem z twardych powierzchni, wystarczy tylko do kadłuba założyć podwozie. Dzięki sterowanemu kółku ogonowemu można modelem kołować na pasie.

Mini AeroScout

Polecamy zakup

Wszystko potrzebne do użytkowania modelu znajduje się w zestawie. Dla jeszcze większej zabawy zalecamy zakup zapasowego akumulatora napędowego .

Parametry

Rozpiętość 770mm
Długość 541mm
Masa do lotu 123g
Napęd elektro Szczotkowy
Czas lotu do 10 min
Śmigło Średnica 107mm, otwór 1,5mm
Informacje o opakowaniu produktu
Rozmiary 81,0 x 33,0 x 16,0 cm
Masa 1,579 kg
Polecamy