Wczytuję dane...
Kod producenta: HPI-112878
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 20.00 PLN
Producent: HPI

Niesamowita szybkość  Niesamowita zabawa
E-Firestorm Flux!

Nowy model E-Firestorm Flux to nowa niesamowita zabawa. Potężne koła wyścigowe z dużymi oponami i dużym skokiem zawieszenia to coś co potrzebujesz do szybkiej jazdy i ogromnej prędkości! E-Firestorm Flux został zmodernizowany, aby obsłużyć jeszcze więcej mocy a dzięki nowej elektronice dla osiągnięcia niesamowitej prędkość i wspaniałej zabawy!

Duże opony off-road oraz zawieszenie wyścigowe to oznacza że E-Firestorm Flux może wykręcać szybkie czasy okrążeń na torze wyścigowym ale możesz być pewny, że to samochód który może pokonywać różne przeszkody wykonując niesamowite skoki i mieć precyzję lądowania! Skoki w lokalnym skateparku - oczywiście to mnóstwo zabawy! Długie skoki czy precyzyjne manewrowanie , duża prędkość i niesamowite przyśpieszanie nie ma problemu, E-Firestorm Flux może to wszystko osiągnąć bez najmniejszego wysiłku..

Zamontowano niezwykle wydajny regulator Flux EMH-3S bardzo mocny a jednocześnie trwały. Pasuje do modeli skali 1 / 10., a sterowany przez niego silnik Flux MMH-4000KV to coś co zapiera dech w piersiach gdy osiągasz 124 kilometry na godzinę. Czy można sobie wyobrazić taką prędkość oczywiście że tak to dzięki radiowemu sterowaniu 2.4 GHz która pozwala opanować ten model. Wystarczy przyciągnąć na spust na sterowniku i masz ogromną frajdę z jazdy!

Jeśli przejedziesz przez kałuże lub obszary błotniste, to nie ma problemu, bo elektronika w E-Firestorm Flux jest wodoodporna! Serwo i regulator prędkości są całkowicie chronione, a odbiornik jest zamknięty w pudełku wodoodpornym - tak można jeździć w deszczu i śniegu, jeśli pogoda pozwoli ci na taką jazdę!

 

 
 

Image of 2.4Ghz controller

ŁATWY DO JAZDY!

Model samochodu E-Firestorm Flux jest super łatwy w prowadzeniu. Do sterowania samochodu, wystarczy podnieść kontroler lewą ręką, przełożyć palec w obszarze spustu przyśpieszenia, a następnie połóż prawą dłoń na kierownicy - jest to tak naturalne, jak jazda prawdziwym samochodem! Obróć koło kierownicy, aby skręcić w lewo lub w prawo i delikatnie pociągnij za spust palcem wskazującym, aby ruszyć modelem do przodu. Aby zahamować, delikatnie popchnąć dźwignię spustu od siebie palcem wskazującym. Taka nauka zajmuje tylko kilka sekund aby przyzwyczaić się do jazdy bolidem RC, a wkrótce będziesz jeździł modelem z łatwością!  

WODOODPORNA OCHRONA

Model E-Firestorm Flux jest wyposażony obudowę wodoodporną dla elektroniki (bryzgoszczelność) i jest gotowy do walki na mokrej nawierzchni w czasie deszczu i śniegu! Odbiornik 2.4GHz jest bezpiecznie przechowywany w szczelnej obudowie, która chroni go gwarantując poprawną pracę. Wodoodporne serwo SF-10W i wodoodporny elektroniczny regulator prędkości Flux Vapor pozwala cieszyć się z jazdy na drodze, bez względu na pogodę! Uwaga: elektronika nie jest przeznaczona do pracy w zanurzeniu. Pamiętaj, aby po skończonej jeździe usunąć wszelkie zanieczyszczenia z modelu. Upewnij się, że odbiornik który jest w środku nie jest mokry i pozwól mu wyschnąć przed ponowną jazdą.

 

Projekt inspirowany wyscigami.

E-Firestorm Flux oferuje szereg funkcji wyścigowych, które dają wiele frajdy z jady pozwalając recyzyjnie sterować modelem tak jak chcesz! Podwójne wahacze, niezależne zawieszenie przednie i tylne z amortyzatorami olejowymi plus silnik zamontowany z tyłu modelu to duża precyzja sterowania podczas jazdy na drodze. W modelu można zmieniać wiele ustawień, twardość sprężyn w amortyzatorach, pochylenie kół i wiele innych ustawień dla precyzyjnego dostosowania samochodu do wyścigów lub po prostu dla własnego eksperymentowania. Zespół przekładni montowany z tyłu modelu jest wyposażony w łożyska kulkowe zamknięte dla lepszej ochrony oraz długiego czasu pracy. E-Firestorm Flux został opracowany  na bazie wyścigowych modeli buggy. Oczywiście że po wyjęciu z pudełka model jest gotowy do jazdy, jest bardzo łatwy w prowadzeniu dając wiele zadowolenia z jazdy.

Image of Transmission

Metalowa zespół przekładni.

Aby upewnić się, że E-Firestorm Flux będzie mógł w pełni przenieść ogromna moc silnika na koła zastosowaliśmy przekładnię o wysokiej trwałości i wytrzymałości. Wysokoobrotowe łożyska kulkowe najwyższej jakości, koła zębate wykonane z metalu najlepsze jakości, to wszystko zostało specjalnie zaprojektowane do użytku dużej mocy w modelach RC! Uszczelniona obudowa z tworzywa sztucznego zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia z dala od przekładni i zapewnia długi czas eksploatacji. Trwałe sprzęgło przeciążeniowe chroni układ zębatek i zapobiega powstawaniu uszkodzeń podczas optymalnej oraz maksymalnej prędkości z jaką model może się poruszać po każdej nawierzchni.

 

 

System serii HPI Flux został zainstalowany w E-Firestorm Flux a składa się z silnika Flux MMH-4000KV i regulatora prędkości Flux EMH-3S, takie połączenie daje niesamowitą moc oraz prędkość zawsze kiedy tego potrzebujesz. Nowy kontroler EMH-3S może przetworzyć większą moc niż zainstalowane wcześniej regulatory. W połączeniu z silnikiem 4000KV oraz odpowiednio mocną baterią zasilającą  w każdej chwili masz do dyspozycji ogromna moc do szybkiej jazdy oraz skoków! Cały system elektroniczny jest również chroniony przed wodą, łącznie z odbiornikiem umieszczonym w szczelnym pojemniku ,co daje przyjemność z jady niemal w każdych warunkach!  

 

BONUS  - PAKIET DLA WIEKSZEJ PRĘDKOŚCI !

Nowa wersja E-Firestorm Flux zawiera bonus - specjalny pakiet dla osiągnięcia większej prędkości, który obejmuje; koła zębate  77-zębów i  35 zębów dla uzyskania zaplanowanych prędkości. Dodatkowo jest uchwyt dla baterii 3S oraz specjalne dodatkowe koło podporowe "wheelie bar", aby utrzymać samochód pod kontrolą! Zmodernizowano sprzęgło dla lepszej kontroli energii i zwiększenia ochrony dla układu przeniesienia napędu.

 
 
 • W pełni zmontowany model 2WD 
 • Flux MMH-4000Kv bezszczotkowy silnik zapewnia; wysoką wydajność, efektywność, długą żywotność silnika, zmniejszoną ilość przeglądów konserwacyjnych
 • Flux EMH-3S wodoodporny regulator dla sprawnego i skutecznego sterowania silnikiem
 • System radiowy 2.4GHz z szczelnej obudowie chroni odbiornik
 • Kompozytowe podwozie to zaleta lekkości i wytrzymałości
 • Geometria zawieszenia wyścigowego oraz komponenty z Firestorm 10T
 • Wiele części opcjonalnych pasujących od modelu Firestorm bezpośrednio do zastosowania
 • Pionowo regulowane przednie i tylne pochylenie kół, można łatwo dostosować do warunków i stylu jazdy
 • Amortyzatory z regulacją położenia (3 górne i 2 dolne) w celu maksymalizacji wydajności zawieszenia
 • Regulowany rozstaw osi, aby dostroić długość samochodu do warunków jazdy
 • Regulowane tylne systemy " toe i anty-squat "do szybkiego dostosowania się do odpowiednich warunków
 • Wysokiej jakości wkręty na uchwycie baterii do precyzyjnego przykręcania. Mocowanie pasuje do większości pakietów 2S i 3S Li-Po oraz 6-7 ogniw NiMH 
 • Podwójne sprzęgło poślizgowe chroni układ przeniesienia napędu dla twardych lądowań
 • Wytrzymała przekładnia metalowa o przełożeniu 2,6: 1 jest bardzo trwała i zdolna do pracy z bardzo wydajnymi silnikami. Zamknięta przekładnia planetarna w dyferencjale wymaga minimalnej konserwacji, jest niezawodna i wygoda,  smarowana jest olejem silikonowym dużej gęstości.
 • Mocne elementy ze stali stopowej to prostota i trwałość
 • 14szt łożysk kulkowych w całym układzie napędowym zastosowano dla osiągnięcia maksymalnej prędkości i wydajności
 • Śruby rzymskie używane do ustawienia pochylenia koła i drążka kierownicy umożliwiają precyzyjne ustawienie geometrii zawieszenia do stylu jazdy i warunków na torze
 • Gwintowane amortyzatory umożliwiają precyzyjną regulację wysokości do jazdy
 • Olej silikonowy zastosowany w amortyzatorach daje lepsze tłumienie w ekstremalnych warunkach
 • Aluminiowe 12mm adaptery "hex" dla kół przednich i tylnych są kompatybilne ze wszystkimi modelami HPI w skali 1 / 10. Umożliwia to wiele różnych kombinacji kół z oponami by dostosować się do warunków jazdy lub lepszej stylizacji modelu
 • Osie przednie ze stali stopowej są bardzo wytrzymałe
 • Sworzeń zawiasu projektowano dla łatwej konserwacji bez E-klipów
 • Zamontowano serwo skrętu w osi pojazdu dla zoptymalizowania środka ciężkości
 • Wysokiej jakości śruby imbusowe z łbem sześciokątnym użyto dla łatwej konserwacji
 • Regulowana wysokość mocowania nadwozia pozwala do zastosowania różnych wersji nadwozia o niestandardowym wyglądzie w celu łatwego dopasowania i zamontowania
 • Bieżnik pinowy na tylnych kołach i liniowe żebrowane przednich opon daje wysoką przyczepność i trwałość na każdej nawierzchni
 • Czarne satynowe felgi Split 5 wykonane są z wysokiej trwałości nylonu i odznaczają się wysoką wytrzymałością
 • 48 zębate koło i użyta przekładnia zębata o maksymalnej wydajności i niezawodności
 • Pomalowane nadwozie w niestandardowe wzory
 • Uwaga: wodoodporna elektronika nie jest przeznaczona do pełnego zanurzenia, bryzgoszczelny pojemnik nie chroni odbiornika, gdy znajdzie się pod wodą. Aby umyć model nie używaj żadnych żrących płynów. Wentylator nie jest odporny na działanie wody i zalecamy, aby odłączyć wentylator od ESC przed rozpoczęciem jazdy w mokrych warunkach.
 
#112878 RTR E-FIRESTORM 10T FLUX 
 
Gotowy do jazdy model w skali 1 / 10th  2WD  z napędem elektrycznym, system radiowy 2.4GHz, bezszczotkowy silnik FLUX MMH-4000Kv, regulator FLUX EMH-3S, wodoodporne serwo SF-10W  i pomalowane nadwozie DSX-2. 

DANE TECHNICZNE:
Długość: 425 mm
Szerokość z przodu: 325 mm
Szerokość tył: 325 mm
Rozstaw osi: Regulowany
 
Czego potrzebujesz:
Akumulator główny LiPo 7.4V z końcówką  Dean's  - rekomendowany    HPI Plazma LiPo 7.4V packs!
 lub 6-7 cel NiMH
Szybką ładowarkę procesorową do akumulatorów.
 
Zestaw zawiera:
4 baterie AA do nadajnika


Polecamy