Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA24076-3
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 20.00 PLN

Zestaw zawiera kompletnie złożony model RC auta Traxxas Bandit VXL 1:10 z silnikiem trójfazowym Velineon, Wodoszczelny trójfazowy regulator VXL-3s iraz serwo kierunku. Najnowsza aparatura RC Traxxas TQi w paśmie 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth z pięciokanałowym odbiornikiem z systemem stabilizacji Traxxas TSM, akumulator NiMH 7 ogniw 8.4V 3000mAh z konektorem ID, szybka ładowarka 4A z automatyką na 12V, zapasowa zębatka, zestaw kluczy imbus oraz klucz na nakrętki kół, podkładki pod sprężyny amortyzatorów, naklejki.

Charakterystyka
Bandit VXL Buggy jest mocnym 2WD Buggy z napędem trójfazowym, modelarską aparaturą RC Traxxas TQi w paśmie 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth z pięciokanałowym odbiornikiem z systemem stabilizacji Traxxas TSM umieszczonym w wodoszczelnej komorze. Silnik Velineon 550 3500 obr/min/V ma wysoką moc, jest praktycznie bezobsługowy. Wodoszczelny regulator VXL-3s dzięki technologii EZ-Set® jest, jako pierwszy wyposażony w tryb treningowy, który ogranicza energię pełnego gazu w możliwością ustawienia 3 trybów. Dzięki temu początkujący kierowcy mogą się stopniowo zaznajamiać z własnościami modelu i przygotować się na pełną moc auta. Ochrona termiczna, złocone konektory i niewiarygodnie mały opór, są dewizą tego napędu. Z Traxxas Bandit VXL Buggy można jeździć z prędkością aż 110km/h, z akumulatorem NiMH zawartym w zestawie można osiągnąć prędkość aż 70km/h. Zależy to głównie od zastosowanego akumulatora.

Trójfazowy silnik Velineon 550 3500 obr/min/V jest precyzyjnie dostrojony do zastosowania w autach 1:10. Bandit daje doskonałą równowagę pomiędzy mocą a optymalną sprawnością tego silnika. Regulator z rewersem VXL-3s umożliwia gładki start i precyzyjne sterowanie, bez potrzeby dalszych czujników i okablowania. Dysponuje niewiarygodną różnorodnością i możliwościami wykorzystania. Umożliwia ustawienie mocy na tryby Training, Sport i Race. Może napędzać zarówno silniki szczotkowe, jak i trójfazowe wraz z sensorowymi.
Traxxas Stability Management

System stabilizacji Traxxas Stability Management (TSM) umożliwia doświadczyć nie tylko mocy, szybkości, przyśpieszenia i przejazdu zakrętów z dużą prędkością, ale zapewnia wiele łatwiejsze sterowanie i kontrolę na śliskich powierzchniach, jak np. proch, gładki beton lub nawet lód i śnieg.

Aparatura RC Traxxas TQi z BlueTooth

Traxxas dla Was przygotował całkowicie nową gamę aparatur RC z połączeniem BlueTooth LE dla modeli RC aut. Wcześnej możliwe było nadajnik RC wyposażyć w stację dokującą dla urządzeń od Apple. Traxxas postępuje dalej w rozwoju i przygotował nadajnik RC ze slotem do bezprzewodowego modułu BlueTooth. Dzięki temu można do nadajnika bezprzewodowo podłączyć jakiekolwiek urządzenie z interfejsem BlueTooth i systemem operacyjnym Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) lub Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikacja Traxxas Link do urządzeń od Apple jest do dyspozycji za darmo na AppStore, aplikacja dla urządzeń Google Android jest za darmo na stronach GooglePlay.

Traxxas Link App jest potężną aplikacją, która daje Wam bezpośrednią kontrolę nad użytkowaniem i regulacją model RC Traxxas z oszałamiającą wizualizacją i absolutną precyzją ustawienia. Traxxas Link wyświetla dane telemetrii w czasie rzeczywistym, mierzy prędkość, obroty, temperaturę i napięcie akumulatora. Ustawienie modelu RC można udostępniać, można wytworzyć dowolną ilość profili dla konkretnego toru lub użytkownika, np. dzięci. Wszystko w aplikacji z doskonałą grafiką, która oczywiście pochodzi od Traxxasa.

Własności:

 •     Silnik trójfazowy Velineon 550 3500 obr/min/V
 •     Wodoodporny regulator VXL-3s z ustawieniem trybu Training, Sport i Race oraz autodetekcją silnika
 •     Najnowszy modelarski nadajnik RC Traxxas TQi w paśmie 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth oraz pięciokanałowy odbiornik z systemem stabilizacji Traxxas TSM
 •     Wodoodporne, cyfrowe serwo 2075 High Torque
 •     Przekładnia z kołami ze stali hartowanej
 •     Łatwy dostęp do akumulatora
 •     Sprzęgło cierne Revo-Spec Torque-Control
 •     Olejowe amortyzatory, klejone opony oraz pomalowana karoseria
 •     W zestawie akumulator NiMH 7 ogniw 8.4V 3000mAh z konektorem ID, 4A ładowarka na 12V z automatyką i konektorem gniazda zapalniczki
 •     Możliwość zasilania 6-9 ogniwami NiMH lub 2 - 3 ogn. akumulatorów LiPol
 •     Do dyspozycji w kolorach niebiesko-srebrnym, srebrnym, czerwono-srebrnym, czarno-srebrnym


Polecamy zakup
Do uruchomienia auta RC potrzeba 4x baterie AA do nadajnika.

Parametry techn.

Typ Buggy
Skala 1:10
Długość 413mm
Szerokość 250mm
Rozstaw 286mm
Masa 1360g
Napęd Buggy 2WD
Silnik Trójfazowy Velineon® 3500
Podwozie Kompozytowe
Amortyzatory Olejowe regulowane Ultra
Napędy 2WD półosie teleskopowe
Dyferencjał Planetarny ze stalowymi kołami
Sterowanie Bellcrank
Opony Alias™ Ribbed oraz Alias™ Step-Pin 56mm
Regulator VXL-3s Elektroniczny
Felgi Mirror-Chome (Tracer)
Karoseria Gotowa pomalowana Buggy
Aparatura RC Traxxas TQi 2.4GHz z możliwością instalacji modułu Bluetooth
Odbiornik Traxxas TQi TSM z telemetrią i zintegrowaną stabilizacją TSM

Polecamy