Wczytuję dane...
Kod producenta: 115118
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 20.00 PLN

Walka na skałach
To Crawler King z HPI!

Zabierz ze sobą w każdy teren potężnego Crawler King z napędem na wszystkie koła! Wyposażony w wodoodporne komponenty, z pełnym napędem 4WD i na zblokowanych osiach, model Crawler King może pokonać najbardziej strome skały i głębokie strumienie bez najmniejszego wysiłku!  

 Twarda, szkieletowa rama w stylu TVP (Twin Vertical Plate) jest wąska więc może przecisnąć się przez najwęższe szczeliny przy wspinaczce, natomiast przegubowa konstrukcja zawieszenia pozwala obracać solidne osie pod dużym kątem. Założone opony HB Rover na wszystkich czterech kołach dają przyczepność i trakcję a duża moc pozwala Crawler King pokonywać niemożliwie strome kąty podjazdów. Akumulator jest zamontowany w przedniej części obudowy, nad przednią osią, aby dać najlepszy możliwy rozkład masy a wodoodporna elektronika i odbiornik w obudowie pozwala wziąć samochód w trudny teren bez obaw.

 Crawler King posiada nadwozie Ford Raptor w odpowiedniej skali i wygląda fantastycznie. Nadwozie jest w pełni pomalowane na wyróżniający się jasny kolor czerwony. Posiada również fotorealistyczne naklejki a model wygląda dokładnie jak prawdziwy. Dopełnieniem wyglądu Crawler King są koła w stylu "beadlock" i zamontowane na nich niesamowicie wyglądające opony HB Rover.

 Zestaw Crawler King jest w pełni zmontowany, z pomalowanym nadwoziem Ford Raptor , więc wszystko co musisz zrobić, aby jeździć to naładować baterię z dołączonej ładowarki! Model jest wyposażony w system radiowy 2.4GHz, co oznacza, że nie trzeba martwić się o częstotliwości radiowe. Baterie do nadajnika są dołączone w zestawie, więc jest wszystko, aby uruchomić model i jeździć!

 

 
 

Image of 2.4Ghz controller

Prosty do prowadzenia!

Crawler King jest super łatwy w prowadzeniu a do kierowania pojazdem, po prostu podnieść kontroler lewą ręką, połóż lewy palec wskazujący na dźwignię przyśpieszenia, a następnie połóż prawą dłoń na kierownicy - to jest tak naturalne jak jazda prawdziwym samochodem! Obróć koło kierownicy w lewo i prawo i delikatnie pociągnąć za spust palcem, aby jechać do przodu. Zwolnij nacisk by samochód się zatrzymał, delikatnie popchnąć dźwignię od siebie palcem wskazującym by pojechać do tyłu. Taka nauka zajmuje tylko kilka sekund by przyzwyczaić się do jazdy bolidem RC, a wkrótce będziesz robił wspinaczkę po skałach i wzgórzach z łatwością!

Ochrona elektroniki

Crawler King oferuje ochronę dla elektroniki i jest gotowy do walki na mokre warunki, takie jak błoto, deszcz czy śnieg! Odbiornik 2.4GHz jest bezpiecznie umieszczony w skrzynce odbiorczej, chroniąc go w wilgotnych warunkach, aby zapewnić funkcjonowanie i bezbłędne działanie. Wodoodporne serwo SF-10W i wodoodporny elektroniczny regulator prędkości, dają możliwość jazdy na drodze, bez względu na pogodę! Uwaga: elektronika nie jest przeznaczona do pracy w zanurzeniu. Pamiętaj, aby zabrudzony model wyczyścić czystą wodą, bezpośrednio po jazdach i osuszyć. Sprawdź także czy pojemnik z odbiornikiem nie ma wody wewnątrz i pozwól całkowicie wyschnąć przed ponowną jazdą.

 

 
 

Image of 2.4Ghz controller

Zamontowanie akumulatora

Standardowa bateria RC dołączona do zestawu Crawler King jest umieszczona w skrzynce ochronnej z przodu modelu. To umiejscowienie daje modelowi najlepszy rozkład masy dla wspinaczki w stromym terenie, zapewniając odpowiednie dociążenie nad przednimi kołami.

Za wieszenie jak w prawdziwym terenowym

Jedną z najfajniejszych rzeczy w modelu jest to, że zawieszenie i układ napędowy są oparte na konstrukcjach prawdziwych samochodów terenowych! Konstrukcja 3-punktowego zawieszenia oferuje 2 aluminiowe dolne drążki i jeden górny w kształcie litery Y, które dają modelowi odpowiednią giętkość, pozwalając modelowi dostosować przyczepność nawet w trudnym terenie.

 

Image of 2.4Ghz controller

Sztywne proste osie 

Podobnie jak w klasycznych prawdziwych samochodach terenowych, Crawler King wyposażony jest w proste mosty osi przedniej i tylnej, które pozwalają na wykorzystanie energii na kołach, gdy tego potrzeba. Co najważniejsze, pozwalają każdej oponie stykać się z podłożem przy skręceniu osi o 90 stopni dla maksymalnej przyczepności i trakcji!

Super mocne wały napędowe

Rozsuwalne wały napędowe tworzą rdzeń układu napędowego, połączone są z centralnym mechanizmem transmisji i przenoszą moc do prostych mostów osi przedniej i tylnej modelu. Odporna konstrukcja kompozytowych wałów pozwala im przenieść całą moc do przekładni zamkniętych w osiach, aby całą moc z 55-zwojowego silnika przenieść na koła! 

 

Image of 2.4Ghz controller

55-zwojowy silnik szczotkowy

Silnik typu szczotkowanego zamontowany jest jako wyposażenie standardowe w Crawler King. Sprawdzony 55-zwojowy silnik Saturn z HPI jest to prawdziwy koń pociągowy, który daje maksymalny moment obrotowy poprzez odpowiednie przekładnie do półosi napędowych. Konstrukcja silnika typu szczotkowego jest idealna do pracy w trudnych warunkach, takich jak woda, błoto i śnieg, co czyni model idealnym na długie trasy off-road!

Bryzgoszczelny regulator prędkości

Regulator prędkości SC-3SWP2 HPI jest mózgiem Crawler King, odbierając sygnały z odbiornika i przekazując moc na 55-zwojowy silnik Saturn. Jego zadaniem jest dostarczyć odpowiednią moc by poruszać się w trudnym terenie, suchym jak i mokrym, a standardowe złącza pozwalają użyć w bardzo łatwy sposób dodatkowych opcjonalnych akumulatorów lub silników .

Image of 2.4Ghz controller

Uniwersalne uchwyty do nadwozia

Zmiana wyglądu Crawler King jest bardzo prosta dzięki zastosowaniu uniwersalnych uchwytów do mocowania nadwozia. Można zmieniać na różne nadwozia RC Monster HPI korzystając z różnych otworów montażowych a także z dostosowania ich na odpowiednią wysokość. Takie rozwiązanie pozwala zaktualizować lub zmienić cały wygląd Twojego Crawler King w kilka sekund!  

Opony Grippy na ekstra felgach

Niesamowite czarne 8-ramienne terenowe felgi beadlock na które założono opony HB Rover są standardowym wyposażeniem Crawler King. Opony te wyposażono w wyjątkowo unikalny wzór bieżnika, który pozwoli Ci podjąć niesamowite wyzwania w poruszaniu się w trudnym terenie.

 

W zestawie Crawler King jest bateria 2000mAh 7.2v NiMH, uniwersalna ładowarka oraz 4 baterie AA HPI Plazma do zasilania nadajnika radiowego. Wystarczy rozpakować samochód, podłączyć ładowarkę do akumulatora w calu naładowania oraz zainstalować baterie AA w nadajniku do sterowania, a będziesz mógł jeździć w krótkim czasie!

 
 

Podsumowanie

 • Trwała konstrukcja Crawler King
 • Fabrycznie złożony Ready-To-Run
 • Unikalne nadwozie Ford SVT Raptor - projekt 'digital mud' 
 • Pełny napęd 4WD
 • System radiowy 2.4GHz HPI - radio pistoletowe
 • Zamknięta skrzynka na odbiornik dla ochrony
 • Do przodu zamontowany akumulator do idealnego rozkładu masy
 • Prawdziwe zawieszenie off-road 
 • Konstrukcja osi zblokowana
 • Super silne uniwersalne półosie
 • Zainstalowany silnik HPI 55-zwojowy
 • Wodoodporny regulator prędkości-SC-3SWP2 zgodny z LiPo
 • Pojemnik baterii - pasują standardowe akumulatory LiPo i 6-cell NiMH
 • Kompozytowe olejowe amortyzatory gwintowane
 • Przyczepne opony HB Grippy Championship
 • Czarne 8-ramienne felgi w stylu beadlock
 • Kompletny zestaw łożysk kulkowych w modelu
 • Uniwersalne punkty mocowania nadwozia pozwalają mieć wybór w opcjonalnych nadwoziach
 • Oficjalnie licencjonowana pomalowana szczegółowa replika Ford SVT Raptor nadwozie w stylu pick-up  
 

#115118 CRAWLER KING RTR Ford Raptor

Zmontowane w skali1 / 10th elektryczny model z napędem 4WD z radiem 2,4 GHz,
55T Saturn silnik, SC-3SWP2 wodoodporny elektroniczny regulator prędkości,
SF-10W wodoodporne serwo, akumulator, uniwersalna ładowarka i malowane nadwozie Ford SVT Raptor

SPECYFIKACJA:
Długość: 431.8mm (17in)
Szerokość: 297.2mm (11.7in)
Wysokość: 254mm (10in)
Rozstaw osi: 238.8mm (9.4in)
Opona: 135mm x 69mm (5in x 3in)
Zawieszenie podróżne: 152.4mm (6in)

Co potrzeba do uruchomienia : NIC !

Wszystko co potrzebne jest już w opakowaniu:
Akumulator 2000mAh
Uniwersalna ładowarka
4 szt. baterie AA  

Polecamy