Wczytuję dane...
Kod producenta: 74054-4
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka od: 20.00 PLN

 1/10 FORD FIESTA ST 4WD RALLY

Model Forda Fiesta ST został zaprojektowany na podstawie samochodu Forda Fiesta ST firmy Brian Deegan. Forda Fiesta ST, jest przystosowany do jazdy z niskim środkiem ciężkości (Low CG) i amortyzatorami olejowymi Ultra ShocksTM, które zapewniają zwinną jazdę na torze.

Innowacyjne podwozie.
Forda Fiesta ST zbudowany jest na niskopodłogowym podwozu, które różni się od wszystkiego, co widziałeś wcześniej. Aby zapewnić wymaganą sztywność, gładko zintegrowane żebra tworzą trójkątną strukturę, zoptymalizowaną pod kątem obciążeń nadawanych przez zawieszenie i układ napędowy. Dolna część podwozia jest ultra gładka.

Niski środek ciężkości.
Nisko położony środek ciężkości zapewnia doskonałe osiągi. Dwie pary wysokowydajnych amortyzatorów Ultra ShocksTM rozwiązują problemy trudnego terenu. Przy wyścigowej jeździe na torze, niski środel cięzkości zmniejsza czasy okrążeń i sprawia, że samochód jest łatwiejszy do kontrolowania .

Modułowa konstrukcja.
Stare projekty sprawiały, że serwisowanie pojazdów napędzanych na cztery koła było uciążliwe i czasochłonne. Traxxas ma lepszy sposób. Modułowa konstrukcja umożliwia usunięcie całej sekcji przedniej za pomocą tylko 5 śrub, a tylny zespół tylko za pomocą 4 śrub. W niespełna minutę za pomocą śrubokręta masz pełny dostęp do łatwej obsługi i regulacji.

Forda Fiesta ST łączy w sobie oryginalny wygląd i ducha Forda Fiesta ST. Nadwozie firmy Brian jest wiernie odtworzone w szczegółach i grafice.

Wypełnione olejem Ultra Shocks ™
Amortyzatory Ultra Shocks zapewniają wszechstronne osiągi w zakrętach i długich prostych. Są sprawdzone w innych - terenowych modeach Traxxas'a. W czasie wstrząsów, zapewniając stałą amortyzację, nawet podczas całodniowych sesji off-roadowych. Podwójne pierścienie uszczelniające z pierścieniem X zapewniają doskonałą płynność i szczelność.

Silnik napędowy Titan 12T 550.
Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12T 550 dostarcza potężną moc, praktycznie nie wymaga konserwacji i posiada długą żywotność. Titan 12T 550 posiada zintegrowany wentylator chłodzący co w praktyce oznacza większe prędkości i dłuższy czas pracy.

Regulator obrotów XL-5.
Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów XL-5. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 znajduje się funkcja „Training Mode.™”, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować  technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady „błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu”.

Złącza elektryczne Traxxas’a – „High-Current”
Dzisiejsze akumulatory napędowe dostarczają tak duże prądy, że konwencjonalne złącza elektryczne nie wystarczają i tworzą tak zwane „wąskie gardła”, co w praktyce uniemożliwia wykorzystanie pełnej mocy napędu. Nowe złącza elektryczne Traxxas’a – „High-Current” otwierają drzwi dla nieograniczonego przepływu prądu i wyciągają z pakietów napędowych pełną moc.

System radiowy TQ™ 2,4GHz
Precyzyjne sterowanie z częstotliwością 2,4 GHz.
System radiowy TQ™ 2,4GHz nie wymaga stosowania kwarców odpowiedzialnych za kanał sterowania. Ergonomiczna konstrukcja nadajnika jest wygodna dla wszystkich, a wzmocniona antena wewnętrzna, odporna jest na uszkodzenia.


Wodoszczelna elektronika.
Oferowana przez Traxxas’a technologia wodoszczelnej elektroniki pozwala na całkowitą niezależność od warunków pogodowych. Wcześniej nie było możliwości jazdy przez wodę, błoto, śnieg – teraz nie jest to problemem. Zarówno elektroniczny regulator obrotów jak i odbiornik posiadają mocną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. To otwiera zupełnie nowy świat przygody i zabawy.

Specyfikacja:

  •     Wodoszczelna elektronika na każdą pogodę – wodę, błoto, śnieg
  •     Aparatura TQ 2.4GHz
  •     Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12-Turn 550
  •     Wodoszczelny regulator obrotów XL-5
  •     Wysokoprądowe  złącza elektryczne


Uwaga - potrzebne do uruchomienia modelu:

  •     Pakiet napędowy NiMh 8,4V / 3000mAh
  •     Baterie zasilania nadajnika - 4xAA
  •     Ładowarka pakietu napędowego
Polecamy