Wczytuję dane...
Kod producenta: TRA64077-3
Gwarancja: 12 miesięcy
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Zawartość zestawu
W zestawie znajduje się kompletnie złożony model RC auta Traxxas z gotową pomalowaną karoserią Najnowsza aparatura RC Traxxas TQi 2.4GHz z zainstalowanym modułem BlueTooth oraz pięciokanałowy odbiornik ze stabilizacją Traxxas TSM. Zainstalowany silnik z regulatorem Castle Mamba Monster Extreme Brushless Power System. Zębatka 14 zębów oraz 34 zęby, koła zębate sprzęgła z 46, 50 i 54 zębami. Zestaw narzędzi. Arkusz naklejek. Akumulatory napędowe oraz ładowarka nie wchodzą w skład zestawu.

Charakterystyka
Najszybsze auto RTR na świecie! Firmie Traxxas udało się, dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaprojektować super szybkie auto 1:7 XO-1, które potrafi przyśpieszyć 0-160km/h w ciągu 4,92 sekund i osiągnąć maksymalną prędkość około 160km/h! Przyśpieszenie 0-100km/h w ciągu niewiarygodnych 2.3 sekund! Zestaw zawiera koła zębate z różną ilością zębów dla doskonałego dopasowania auta do zmierzenia się z każdym torem.

Jednostka napędowa
Jednostka napędowa pochodzi od światowej klasy producenta Castle Monster Mamba Extreme została zaprojektowana specjalnie dla XO-1. Celem było stworzenie auta RTR, które po wypakowaniu i bez żadnych modyfikacji może jeździć z maksymalną prędkością. Akumulatory można podłączyć szeregowo lub równolegle - według potrzeb. Okablowanie jest przystosowane do wysokich poborów prądu i posiada przewody i konektory o odpowiednim przekroju. Konektory balansera są typu JST-XH.

Aparatura RC Traxxas TQi z BlueTooth
Traxxas dla Was przygotował całkowicie nową gamę aparatur RC z połączeniem BlueTooth LE dla modeli RC aut. Wcześnej możliwe było nadajnik RC wyposażyć w stację dokującą dla urządzeń od Apple. Traxxas postępuje dalej w rozwoju i przygotował nadajnik RC ze slotem do bezprzewodowego modułu BlueTooth. Dzięki temu można do nadajnika bezprzewodowo podłączyć jakiekolwiek urządzenie z interfejsem BlueTooth i systemem operacyjnym Apple iOS (iPhone, iPod, iPad, ...) lub Google Android (Samsung Galaxy, ...). Aplikacja

Traxxas Link do urządzeń od Apple jest do dyspozycji za darmo na AppStore, aplikacja dla urządzeń Google Android jest za darmo na stronach GooglePlay.
Traxxas Link App jest potężną aplikacją, która daje Wam bezpośrednią kontrolę nad użytkowaniem i regulacją model RC Traxxas z oszałamiającą wizualizacją i absolutną precyzją ustawienia. Traxxas Link wyświetla dane telemetrii w czasie rzeczywistym, mierzy prędkość, obroty, temperaturę i napięcie akumulatora. Ustawienie modelu RC można udostępniać, można wytworzyć dowolną ilość profili dla konkretnego toru lub użytkownika, np. dzięci. Wszystko w aplikacji z doskonałą grafiką, która oczywiście pochodzi od Traxxasa.

Napęd
Mechanizm napędu jest ułożony na podwójnej duralowej płycie 6061-T6 3mm, która tworzy z podwoziem wytrzymałą i lekką całość. W tej klatce ułożona jest jednostka napędowa na duralowym łożu silnika i schowkiem na dwa pakiety akumulatorów, które są symetrycznie rozłożone po obu stronach środkowego wału. Te schowki są całkowicie regulowane, umożliwiają włożenie niemal każdych akumulatorów. Do sterowania przeznaczone jest serwo Digital High-Torque 2075 oraz podwójny serwo saver Dual-Bellcrank. Do sterowania zbiezności i nachylenia służą sztywne stalowe napinacze 4mm. Wszystko jest już fabrycznie ustawione i wyregulowane, zawieszenie można łatwo regulować według własnej potrzeby. Kluczowe elementy zawieszenia wykonane są odlewów aluminiowych.

Kształt karoserii z otworem wentylacyjnym dla chłodzenia jednostki napędowej został zoptymalizowany w tunelu aerodynamicznym dla osiągnięcia najmniejszego oporu aerodynamicznego, dostatecznego docisku na przednie i tylne opony oraz maksymalnej stabilności przy dużych prędkościach w czasie jazdy w zakręcie. Napęd posiada elementy tłumiące, które tłumią przeniesienie uderzeń, które powstają przy styku koła i powierzchni toru, do jednostki napędowej. Zwiększa się przez to wyraźnie żywotność całego systemu napędowego, opon i wyraźnie polepszają się własności jezdne.

Model auta XO-1 nie jest zabawką i jest przeznaczony tylko dla zaawansowanych kierowców! Użytkowanie przy maksymalnych prędkościach jest zalecane na zamkniętych torach przeznaczonych dla aut RC.

Zalecane akumulatory
Dla tego auta polecamy zastosowanie generalnie podwójnych pakietów LiPol dla aut o pojemności minimalnie 5000mAh. Należy używać konektorów Traxxas, które bezproblemowo wytrzymają wysokie obciążenia prądowe. Można zastosować pakiety z dwoma lub trzema ogniwami LiPol. Przestrzeń pod akumulatory jest regulowana, więc nie powinno byc problemów z umieszczeniem jakiegokolwiek standardowego pakietu LiPol dla aut. Pełną prędkość, wynoszącą ponad 160km/h, auto osiągnie przy zastosowaniu pakietów trzech ogniw LiPol, z pakietem dwóch ogniw osiągniecie prędkość ok 90km/h.

Traxxas Stability Management
System stabilizacji Traxxas Stability Management (TSM) umożliwia doświadczyć nie tylko mocy, szybkości, przyśpieszenia i przejazdu zakrętów z dużą prędkością, ale zapewnia wiele łatwiejsze sterowanie i kontrolę na śliskich powierzchniach, jak np. proch, gładki beton lub nawet lód i śnieg.

Własności:

 •     160km/h autem z zestawu!
 •     Aparatura RC Traxxas TQi BlueTooth Ready z zainstalowanym modułem Bluetooth oraz pięciokanałowy odbiornik z systemem stabilizacji Traxxas TSM
 •     Nowa jednostka napędowa Castle Mamba Monster Extreme Brushless
 •     Nowy silnik trójfazowy Traxxas Big Block
 •     Nowy amortyzator uderzeń napędu Cush Drive™
 •     Napęd kół 4WD
 •     Obrabiane duralowe 6061 anodowanie wytrzymałe elementy, jak piasty kół, wahacze piast kół, elementy amortyzatorów, wieże amortyzatorów, łoże silnika, itd.
 •     Anodowane duralowe amortyzatory GTR
 •     Stalowe rowkowane (SS) podwójne-CV półosie napędowe
 •     Elegancki design nadajnika z wewnętrzną anteną
 •     Telemetria w czasie rzeczywistym
 •     5-kanałowy odbiornik z 3 konektorami telemetrii
 •     Traxxas Link pamięć na 30 modeli
 •     2-przyciski programowania
 •     Wbudowany Failsafe
 •     Direct Sequence Spread Spectrum Technology (DSSS)
 •     Tylko 4x baterie AA nadajnika
 •     Aplikacja Traxxas Link wyświetla ustawienia Expo, D/R kierunku i gazu, Serwo revers, końcowe punkty wychylenia, ustawienie profilu
 •     Kompletne zastosowanie kół zębatych w modułach metrycznych.
 •     Do dyspozycji w kolorach: czarny, czerwony, szary, niebieski.


Polecamy zakup
Do uruchomienia potrzeba 4 baterie AA do nadajnika, dwa pakiety akumulatorów LiPol, podwójną ładowarkę na akumulatory LiPol z zasilaniem sieciowym (ze względu na dużą pojemność akumulatorów LiPol nie można ładować z akumulatora samochodowego).

Parametry techn.

Typ szosowe 4WD
Skala 1/7
Długość 686mm
Szerokość 300mm
Rozstaw 404mm
Prześwit podwozia 15mm
Masa 4670 g
Napęd 4WD
Silnik Traxxas Big Block Brushless (1650 Kv)
Podwozie 3mm duralowe 6061-T6 podwójny
Amortyzatory Olejowe regulowane duralowe
Napędy 4WD półosie teleskopowe
Dyferencjał Przekładnia stożkowa z kołami stalowymi
Sterowanie Bellcrank ze servosaverem
Opony Belted Slick
Regulator Castle Mamba Monster Extreme z rewersem i hamulcem
Karoseria Gotowa pomalowana
Nadajnik Traxxas TQi™ 2.4GHz z modułem Bluetoth
Odbiornik TQi z telemetrią oraz zintegrowaną stabilizacją Traxxas TSM
Akumulator 2x LiPol 3S 11,1V min. 5000mAh

Polecamy