Wczytuję dane...
Kod producenta: 013423
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Najlepszy w swojej klasie
Axial Yeti XL Monster Buggy Kiit to przedstawiciel najwyższej półki buggy. Charakteryzuje się on nie tylko przemyślaną konstrukcją oraz doskonałymi parametrami jezdnymi. Próżno szukać drugiego takiego modelu na sklepowych półkach. Model posiada niezwykle wytrzymałą tylną oś  i jest wyposażony w niezależne przedniego zawieszenia (Independent Front Suspension - IFS), które pozwala zachować świetną sterowność i stabilność pokonując przeszkody z bardzo dużą prędkością. Do uruchomienia wersji KIT potrzebne są nadajnik, odbiornik, regulator, silnik, serwomechanizm, 2 akumulatory 25C, ładowarka oraz baterie do nadajnika. W zestawie nie ma również farby do pomalowania modelu.

Na każde warunki
Pokonywanie trudnych terenów ułatwia ponadto niezwykle wytrzymała konstrukcja, doskonałe opony WildPeak M/T sprawdzające się na każdej powierzchni, felgi 3.8 RACELINE MONSTER, jak również wysokiej klasy amortyzatory BIG BORE 16™. Ze względu na swoje parametry oraz możliwości Axial Yeti XL Monster Buggy adresowany jest do zaawansowanych miłośników RC.

Zaawansowane rozwiązania
Tylne podwozie wyposażono we wzmocnioną oś AR60 XL™ oraz system 4-przegubowy, który optymalizuje wykorzystanie momentu obrotowego oraz przeciwdziała zarzucaniu zawieszenia na dużych pochyłościach. Osie w powyższym aucie posiadają wiele rozwiązań, które nie występują u innych modeli dostępnych na rynku. Konstrukcja jest jednocześnie prosta i niezawodna, ale także idealnie wyważona. Podnoszona obudowa pozwala na dostęp do wszystkich komponentów w ułamku sekundy.

W zestawie
Model Yeti XL Monster Buggy

Specyfikacja

Długość     654 mm
Szerokość     414 mm
Wysokość     282 mm
Rozstaw osi     470 mm
Prześwit     63 mm
Waga     5,78 kg (z elektroniką)

Wymagane do uruchomienia
(nie zawarte w zestawie)    
2 x Akumulator (2S lub 3S LiPo)
Ładowarka
Baterie AA do aparatury
Aparatura
Odbiornik
Serwo
Silnik
Regulator
Farba

Polecamy